Бабич 28'

Першiсть м.Києва   28.05.2015 14:00
Вища лiга 7 тур   Нивки

Звіт

Сьогодні, 28.05.2015, зіграно матч сьомого туру вищої ліги Першості міста Києва Атлет-1 – Локомотив. 4:0.

Після перемоги у минулому турі наші хлопці виглядали значно впевненішими. Крім того, головний тренер, Роман Гринчук, вирішив у сьогоднішньому протистоянні зробити акцент на атаку та з перших хвилин грати у два форварди. Ця зміна тактики гри принесла свої плоди: вже на 6 хвилині матчу жовто-чорні створили стовідсотковий момент. Ростислав Бабич вчасно віддав на Андрія Костюка, який і втік на побачення з голкіпером Локомотиву та у вирішальну мить холоднокровно перекинув його – м’яч у сітці. 1:0. На цьому Атлет не заспокоївся, одразу розпочавши новий наступ. Чергову атаку запустив капітан команди, Ян Сліпченко, який вже другий матч поспіль грає у новому амплуа: замість звичної позиції центрального хавбека Ян виконує функції лівого вінгера. Виконавши швидкісний прохід по лівій бровці, «тринадцятка» Атлету виконав простріл у штрафний майданчик, на випередженні вдало зіграв Микита Тесленко. Він потужно пробив під самісіньку поперечку, однак воротар перевів м’яча на кутовий. Але, як виявилося пізніше, голкіпер Локо лише відтермінував взяття воріт. На 11 хвилині матчу, отримавши м’яч, Андрій Костюк, на швидкості обіграв воротаря Локомотиву, і, хоча кут для удару був надгострий, він спокійно та влучно пробив по вже порожніх воротах. 2:0. А 5 хвилин потому момент на пару створили Тесленко та Мазур. Микита класно віддав на забігання Родіону, а той по-професорськи посадив на п’яту точку захисника та без вагань переправив м’яч у ближній кут воріт. 3:0.

А четвертий гол жовто-чорні забили, щойно вийшовши на поле після перерви. На 28 хвилині матчу Ростислав Бабич, перекинувши голкіпера Локомотиву, відправив м’яча у ворота та встановив остаточний рахунок у сьогоднішній зустрічі. 4:0. Щоправда, моментів, аби відзначитися ще раз, було більш, ніж достатньо. Забивати з кутового міг Андрій Саченко, пробивали в площину воріт і Ян Сліпченко, і Микита Тесленко, і Андрій Костюк, однак м’яч після їхніх ударів так і не досяг цілі. Переважну більшість цих ударів відбив центральних захисник залізничників, який тим самим підстрахував свого воротаря.

Таким чином, друга поспіль перемога. Нарешті жовто-чорні відчули впевненість та «роззабивалися». Сподіваємося, що і у наступних іграх наші хлопці гратимуть впевнено та результативно. Адже, у першому колі Першості лишилося зіграти два надпринципові поєдинки із Чемпіоном та Динамо. Атлет, вперед!!!