КВІТЕНЬ
05 квітня 2014
Товариська гра
 
  ДЮСШ-15  dussh-15 sm 3 : 5 atlet sm  Атлет-1  
13 квітня 2014  10:00
Першість Києва 1Л
1 тур
  Атлет-2  atlet sm 4 : 0 peremozhec sm  Переможець  
13 квітня 2014  11:00
Кубок пам’яті футболістів, загиблих в роки ВВВ
1/64
  Атлет-3  atlet sm 6 : 4 dussh-14 sm  ДЮСШ-14-2  
26 квітня 2014  13:30
Першість Києва ВЛ
2 тур
  Атлет-1  atlet sm 2 : 1 zirka sm  Зірка  
26 квітня 2014  14:30
Першість Києва 1Л
2 тур
  Єдність  yednist sm 2 : 0 atlet sm  Атлет-2  

 

ТРАВЕНЬ
03 травня 2014  14:00
Першість Києва ВЛ
3 тур
  Добро-Восход  voshod sm 0 : 1 atlet sm  Атлет-1 photo
03 травня 2014  15:00
Першість Києва 1Л
3 тур
  Атлет-2  atlet sm 1 : 5 lev yashin sm  Льва Яшіна photo
04 травня 2014  13:00
Кубок пам’яті футболістів, загиблих в роки ВВВ
1/32
  Атлет-3  atlet sm 2 : 1 mezhigirja sm  Межигір’я (Нові Петрівці) photo
06  травня 2014 
Товариська гра
 
  ДЮСШ-15-2 dussh-15 sm 1 : 4 atlet sm  Атлет-2  
10 травня 2014  12:20
Першість Києва 2Л
2 тур (Група В)
  Атлет-3  atlet sm 1 : 3 dussh-14 sm  ДЮСШ-14 photo
10 травня 2014  13:30
Першість Києва 1Л
4 тур
  Поділ  podil sm 3 : 2 atlet sm  Атлет-2 photo
11 травня 2014  15:00
Першість Києва ВЛ
4 тур
  Атлет-1  atlet sm 1 : 1 arsenal sm  Арсенал  
15 травня 2014 15:00
Першість Києва 2Л
1 тур (Група В)
  Оболонь-Бровар  obolon sm 3 : 0 atlet sm  Атлет-3 photo
17 травня 2014 12:30
Першість Києва ВЛ
5 тур
report pencil Чемпіон-Дарниця  chempion-darnica sm 2 : 2 atlet sm  Атлет-1  
17 травня 2014 15:50
Першість Києва 2Л
3 тур (Група В)
report pencil Переможець-4  peremozhec sm 3 : 2 atlet sm  Атлет-3 photo
18 травня 2014  17:10
Першість Києва 1Л
5 тур
report pencil Атлет-2  atlet sm 2 : 1 chayka sm  Чайка (Вишгород) player play
24 травня 2014 17:00
Першість Києва 1Л
6 тур
report pencil ДЮСШ-21  dussh-21 sm 4 : 1 atlet sm  Атлет-2 player play
24 травня 2014  18:10
Першість Києва 2Л
4 тур (Група В)
report pencil Атлет-3  atlet sm 2 : 0 parma sm  Парма player play
25 травня 2014  14:30
Першість Києва ВЛ
6 тур
report pencil Атлет-1  atlet sm 2 : 1 dussh-15 sm  ДЮСШ-15 player play
28 травня 2014  11:00
Першість Києва ВЛ
1 тур (що було перенесено)
  Атлет-1  atlet sm 2 : 1 dinaz sm  Діназ (Вишгород)  
31 травня 2014 12:20
Першість Києва 2Л
5 тур (Група В)
report pencil КДЮСШ-22-2  kdussh-22 sm 0 : 1 atlet sm  Атлет-3 photo

 

ЧЕРВЕНЬ
01 червня 2014 13:30
Першість Києва ВЛ
7 тур
report pencil Локомотив  lokomotiv sm 1 : 3 atlet sm  Атлет-1  
04 червня 2014  12:00
Кубок пам’яті футболістів, загиблих в роки ВВВ
1/16
report pencil Динамо-2  dynamo sm 2 : 2 (3 : 1)пен. atlet sm  Атлет-2  
05 червня 2014 11:00
Кубок пам’яті футболістів, загиблих в роки ВВВ
1/16
report pencil Локомотив  lokomotiv sm 4 : 1 atlet sm  Атлет-3  
07 червня 2014 13:30
Першість Києва 1Л
8 тур
report pencil Добро-Восход-2  voshod sm 0 : 4 atlet sm  Атлет-2 photo player play
07 червня 2014 14:40
Першість Києва 2Л
6 тур (Група В)
report pencil Атлет-3  atlet sm 4 : 0 fortuna sm  Фортуна photo player play
08 червня 2014 10:00
Першість Києва ВЛ
8 тур
report pencil Атлет-1  atlet sm 1 : 2 dynamo sm  Динамо photo player play
11 червня 2014 10:00
Першість Києва ВЛ
9 тур
report pencil Змiна  zmina sm 0 : 1 atlet sm  Атлет-1  
12 червня 2014 10:00
Першість Києва 1Л
9 тур
  Атлет-2  atlet sm 3 : 2 dussh-15 sm  ДЮСШ-15-2 player play
14 червня 2014 10:00
Кубок пам’яті футболістів, загиблих в роки ВВВ
1/8
report pencil Єдність  yednist sm 0 : 1 atlet sm  Атлет-1  
14 червня 2014 15:00
Першість Києва 2Л
7 тур (Група В)
report pencil ДЮСШ-1-3  dussh-1 sm 1 : 3 atlet sm  Атлет-3 photo
18.06.2014 10:00 (був перенесений)
Першість Києва 1Л
7 тур
report pencil Атлет-2  atlet sm 0 : 4 zmina sm  Зміна-Оболонь  

 

СЕРПЕНЬ
31 серпня 2014 10:00
Кубок пам’яті футболістів, загиблих в роки ВВВ
1/4
report pencil Атлет-1  yednist sm 0 : 3 atlet sm  Діназ  

 

ВЕРЕСЕНЬ
06 вересня 2014 11:00
Першість Києва 1Л
10 тур
report pencil ДЮСШ-15-2  dussh-15 sm 1 : 3 atlet sm  Атлет-2  
07 вересня 2014 10:00
Першість Києва ВЛ
10 тур
report pencil Атлет-1  atlet sm 3 : 1 zmina sm  Зміна  
07 вересня 2014 18:00
Першість Києва 2Л
1 тур Група 2А
report pencil Атлет-3  atlet sm 1 : 1 vishneve sm  Вишневе  
13 вересня 2014 10:00
Першість Києва ВЛ
11 тур
  Динамо  atlet sm 2 : 0 1ball sm  Атлет-1 player play
13 вересня 2014 11:00
Першість Києва 1Л
11 тур
  Атлет-2  atlet sm 4 : 1 1ball sm  Добро-Восход-2 player play
14 вересня 2014 18:10
Першість Києва 2Л
2 тур Група 2А
  Чемпіон-Дарниця-2  chempion-darnica sm 1 : 0 1ball sm  Атлет-3  
20 вересня 2014 10:00
Першість Києва 2Л
3 тур Група 2А
report pencil Атлет-3  atlet sm 0 : 0 1ball sm  Зірка-2 photo
20 вересня 2014 14:00
Першість Києва ВЛ
12 тур
report pencil Атлет-1  atlet sm 2 : 0 loko  Локомотив  
21 вересня 2014 10:00
Першість Києва 1Л
12 тур
  Зміна-Оболонь  sm 1 : 0 1ball sm  Атлет-2  
27 вересня 2014 10:00
Першість Києва 2Л
4 тур Група 2А
report pencil Діназ-2  dussh-15 sm 0 : 2 1ball sm  Атлет-3 photo
27 вересня 2014 12:30
Першість Києва ВЛ
13 тур
report pencil ДЮСШ-15  dussh-15 sm 1 : 0 1ball sm  Атлет-1  
28 вересня 2014 11:30
Першість Києва 1Л
13 тур
report pencil Атлет-2  atlet sm 1 : 4 1ball sm  ДЮСШ-21  

 

ЖОВТЕНЬ
04 жовтня 2014 12:00
Першість Києва 2Л
5 тур Група 2А
report pencil Атлет-3  logo 2 : 2 logo  ДЮСШ-1 player play
05 жовтня 2014 11:30
Першість Києва 1Л
14 тур
report pencil Чайка (Вишгород)  logo 0 : 0 1ball sm  Атлет-2  
05 жовтня 2014 12:40
Першість Києва ВЛ
14 тур
report pencil Атлет-1  logo 1 : 0 logo  Чемпіон-Дарниця  
11 жовтня 2014 10:00
Першість Києва 2Л
6 тур Група 2А
  Дiназ-3  logo 0 : 1 logo  Атлет-3 player play
11 жовтня 2014 12:20
Першість Києва 1Л
15 тур
  Атлет-2  logo 2 : 0 1ball sm  Подiл  
12 жовтня 2014 14:40
Першість Києва ВЛ
15 тур
  Арсенал  logo 0 : 4 logo  Атлет-1  
18 жовтня 2014 14:00
Першість Києва ВЛ
16 тур
report pencil Атлет-1  logo 1 : 1 logo  Добро-Восход  
19 жовтня 2014 12:20
Першість Києва 2Л
7 тур Група 2А
report pencil Атлет-3  logo 1 : 4 logo  Оболонь-Бровар photo
19 жовтня 2014 14:40
Першість Києва 1Л
16 тур
report pencil Льва Яшіна  logo 2 : 3 1ball sm  Атлет-2 photo player play
25 жовтня 2014 12:20
Першість Києва ВЛ
17 тур
report pencil Зiрка  logo 4 : 2 logo  Атлет-1  
25 жовтня 2014 15:50
Першість Києва 1Л
17 тур
report pencil Атлет-2  logo 0 : 1 yednist sm  Єдність  
26 жовтня 2014 12:30
Першість Києва 2Л
8 тур Група 2А
report pencil ДЮСШ-21-2  dussh-21 sm 4 : 2 logo  Атлет-3 photo
30 жовтня 2014 9:00 (був перенесений)
Першість Києва 2Л
11 тур Група 2А
report pencil ДЮСШ-14  logo 3 : 1 logo  Атлет-3 photo

 

ЛИСТОПАД
01 листопада 2014 10:00
Першість Києва ВЛ
18 тур
report pencil Дiназ  logo 2 : 0 logo  Атлет-1 photo player play
01 листопада 2014 11:00
Першість Києва 2Л
9 тур Група 2А
report pencil Атлет-3  logo 1 : 1 logo  ДЮСШ-1-2 photo player play
01 листопада 2014 13:00
Першість Києва 1Л
18 тур
report pencil Переможець  logo 4 : 6 logo  Атлет-2 photo player play
08 листопада 2014 10:00
Першість Києва 2Л
10 тур Група 2А
report pencil Атлет-3  logo 1 : 5 logo  Динамо-2