КВІТЕНЬ
09 квітня 2016  13:00
Кубок м.Києва
1/64
  Атлет-3  atlet sm 1 : 4 vishneve sm Вишневе  
16 квітня 2016  12:00
Першість Києва 2Л
1 тур (Група Б)
  Атлет-3 atlet sm 6 : 0 dnipro kyiv sm Дніпро  
16 квітня 2016  14:00
Першість Києва 1Л
1 тур
  ДЮСШ-14-Троєщина dussh-14 sm 1 : 2 atlet sm Атлет-2  
17 квітня 2016  16:00
Першість Києва ВЛ
1 тур
report pencil Чемпіон-Дарниця chempion-darnica sm 2 : 0 atlet sm Атлет player play
20 квітня 2016  18:00
Першість Києва ВЛ
2 тур
report pencil Атлет atlet sm 1 : 4 dynamo sm Динамо player play
23 квітня 2016  11:30
Першість Києва 2Л
2 тур (Група Б)
report pencil Діназ-3 dinaz sm 0 : 12 atlet sm Атлет-3  
23 квітня 2016  15:30
Першість Києва 1Л
2 тур
report pencil Атлет-2 atlet sm 1 : 0 dussh-1 sm ДЮСШ-1 player play
29 квітня 2016  15:00
Першість Києва 2Л
3 тур (Група Б)
report pencil Атлет-3 atlet sm 1 : 2 obolon sm Оболонь-Бровар  

 

ТРАВЕНЬ
08 травня 2016  09:00
Першість Києва 1Л
3 тур
  Арсенал-2 arsenal new sm 1 : 1 atlet sm Атлет-2 player play
08 травня 2016  10:00
Першість Києва ВЛ
3 тур
  Зміна zmina sm 0 : 4 atlet sm Атлет  
08 травня 2016  12:00
Першість Києва 2Л
4 тур (Група Б)
  Ніка nika sm 3 : 1 atlet sm Атлет-3  
14 травня 2016  09:00
Першість Києва 1Л
4 тур
  Атлет-2 atlet sm 1 : 1 zmina sm Зміна-Оболонь  
14 травня 2016  10:00
Першість Києва 2Л
5 тур (Група Б)
  Атлет-3 atlet sm + : - iaf-kyiv sm ІАФ  
15 травня 2016  16:00
Першість Києва ВЛ
4 тур
report pencil Атлет atlet sm 0 : 3 zirka sm Зірка  
18 квітня 2016  14:00
Кубок м.Києва
1/16
  Вишневе vishneve sm 3 : 0 atlet sm Атлет-2 player play
20 травня 2016  11:00
Pepsi Generation Gup
1 тур (Група А)
report pencil Атлет-3 atlet sm 1 : 7 1ball sm Пісківка (Бородянка)  
20 травня 2016  15:00
Pepsi Generation Gup
2 тур (Група А)
report pencil Атлет-3 atlet sm 4 : 0 1ball sm Олімпієць (Житомир)  
21 травня 2016  11:00
Pepsi Generation Gup
3 тур (Група А)
report pencil Атлет-3 atlet sm 1 : 2 1ball sm Рось (Біла Церква)  
21 травня 2016  15:00
Першість Києва 1Л
5 тур
report pencil Локомотив lokomotiv sm 1 : 0 atlet sm Атлет-2 player play
21 травня 2016  17:00
Першість Києва 2Л
6 тур (Група Б)
report pencil Атлет-3 atlet sm 1 : 2 lions sm Лайонс  
22 травня 2016  14:00
Першість Києва ВЛ
5 тур
report pencil Діназ (Динамо-2) dynamo sm 1 : 0 atlet sm Атлет  
28 травня 2016  14:00
Першість Києва 2Л
7 тур (Група Б)
  ДЮСШ-26  dussh-26 sm 0 : 3 atlet sm Атлет-3  
28 травня 2016  14:30
Першість Києва 1Л
6 тур
  Атлет-2 atlet sm 0 : 1 fortuna sm Фортуна  
28 травня 2016  18:00
Першість Києва ВЛ
6 тур
  Добро-Восход  voshod sm 1 : 2 atlet sm Атлет  

 

ЧЕРВЕНЬ
01 червня 2016  11:00
Першість Києва ВЛ
7 тур
report pencil Атлет atlet sm 3 : 0 alpina sm Альпіна-ДЮСШ-17  
01 червня 2016  17:30
Першість Києва 1Л
7 тур
report pencil ДЮСШ-15 dussh-15 sm 3 : 0 atlet sm Атлет-2  
04 червня 2016  13:10
Першість Києва 1Л
8 тур
report pencil Атлет-2 atlet sm 4 : 1 podil sm Поділ  
04 червня 2016  16:00
Першість Києва 2Л
8 тур (Група Б)
report pencil Атлет-3 atlet sm 3 : 1 stolichniy sm Столичний  
05 червня 2016  18:00
Першість Києва ВЛ
8 тур
report pencil Чайка chayka sm 1 : 2 atlet sm Атлет player play
08 червня 2016  11:30
Кубок м.Києва
1/8
report pencil Локомотив lokomotiv sm 1 : 2 atlet sm Атлет  
08 червня 2016  17:00
Першість Києва 1Л
9 тур
report pencil ДЮСШ-21 dussh-21 sm 0 : 2 atlet sm Атлет-2  
11 червня 2016  12:00
Першість Києва 2Л
9 тур
report pencil Фаворит-Бориспіль favorit-boryspil sm 3 : 0 atlet sm Атлет-3  
12 червня 2016  11:00
Першість Києва ВЛ
9 тур
report pencil Атлет atlet sm 2 : 1 arsenal new sm Арсенал  

 

ВЕРЕСЕНЬ
04 вересня 2016  10:00
Кубок м.Києва
1/4
  Атлет atlet sm 2 : 2 (4:3)п arsenal new sm Арсенал player play
10 вересня 2016  11:00
Першість Києва 1Л
10 тур
  Атлет-2 atlet sm 0 : 1 dussh-21 sm ДЮСШ-21  
10 вересня 2016  12:00
Першість Києва 2Л
1 тур (Група В)
  ДЮСШ-15-3 dussh-15 sm 1 : 4 atlet sm Атлет-3  
11 вересня 2016  10:30
Першість Києва ВЛ
10 тур
report pencil Арсенал arsenal new sm 0 : 3 atlet sm Атлет player play
17 вересня 2016  10:00
Першість Києва 2Л
2 тур (Група В)
  Атлет-3 atlet sm 3 : 1 d-knyaz Дніпровський Князь player play
17 вересня 2016  18:00
Першість Києва 1Л
11 тур
  Поділ podil 1 : 1 atlet sm Атлет-2  
18 вересня 2016  16:00
Першість Києва ВЛ
11 тур
report pencil Атлет atlet sm 1 : 0 chayka Чайка player play
23 вересня 2016  15:00
Першість Києва 2Л
3 тур (Група В)
report pencil Єдність yednist 0 : 2 atlet sm Атлет-3  
24 вересня 2016  10:00
Першість Києва 1Л
12 тур
report pencil Атлет-2 atlet sm 0 : 0 dussh-15 ДЮСШ-15  
24 вересня 2016  09:00
Першість Києва ВЛ
12 тур
report pencil Альпіна-ДЮСШ-17 alpina 0 : 2 atlet sm Атлет  
28 вересня 2016  15:00
Кубок м.Києва
1/2
report pencil Атлет atlet sm 1 : 3 dynamo sm Динамо player play

 

ЖОВТЕНЬ
01 жовтня 2016  16:00
Першість Києва 1Л
13 тур
report pencil Фортуна fortuna 5 : 3 atlet sm Атлет-2  
01 жовтня 2016  17:00
Першість Києва 2Л
4 тур (Група В)
  Атлет-3 atlet sm 2 : 4 1ball Відрадний  
02 жовтня 2016  14:30
Першість Києва ВЛ
13 тур
report pencil Атлет atlet sm 0 : 1 voshor Добро-Восход  
07 жовтня 2016  15:30
Першість Києва 2Л
5 тур (Група В)
  Авіатор aviator 1 : 2 atlet sm Атлет-3  
08 жовтня 2016  16:00
Першість Києва 1Л
14 тур
report pencil Атлет-2 atlet sm 0 : 2 lokomotiv Локомотив  
09 жовтня 2016  13:00
Першість Києва ВЛ
14 тур
  Атлет atlet sm 1 : 1 dinaz Діназ  
14 жовтня 2016  13:30
Першість Києва 2Л
6 тур (Група В)
report pencil Атлет-3 atlet sm 2 : 4 boryspil sm Бориспіль-спорт  
16 жовтня 2016  12:00
Першість Києва ВЛ
15 тур
report pencil Зірка zirka 0 : 1 atlet sm Атлет  
16 жовтня 2016  19:00
Першість Києва 1Л
15 тур
report pencil Зміна-Оболонь zmina 1 : 0 atlet sm Атлет-2  
20 жовтня 2016  14:00
Першість Києва 2Л
7 тур (Група В)
  Оболонь-Бровар-2 obolon 3 : 3 atlet sm Атлет-3  
22 жовтня 2016  10:00
Першість Києва 1Л
16 тур
report pencil Атлет-2 atlet sm 0 : 1 arsenal Арсенал-2  
23 жовтня 2016  10:00
Першість Києва ВЛ
16 тур
report pencil Атлет atlet sm 0 : 0 zmina Зміна  
29 жовтня 2016  10:00
Першість Києва 2Л
8 тур (Група В)
  Атлет-3 atlet sm 1 : 0 boryspil sm ДЮСШ-26  
30 жовтня 2016  11:00
Першість Києва 1Л
17 тур
report pencil ДЮСШ-1 dussh-1 0 : 0 atlet sm Атлет-2 player play
30 жовтня 2016  13:30
Першість Києва ВЛ
17 тур
report pencil Динамо dynamo 2 : 2 atlet sm Атлет  

 

ЛИСТОПАД
04 листопада 2016  13:00
Першість Києва 2Л
9 тур (Група В)
  Межигір'я mezhigirja sm 1 : 4 atlet sm Атлет-3  
06 листопада 2016  09:30
Першість Києва ВЛ
18 тур
report pencil Атлет atlet sm 1 : 1 chempion-darnica sm Чемпіон-Дарниця player play
06 листопада 2016  10:30
Першість Києва 1Л
18 тур
report pencil Атлет-2 atlet sm 3 : 0 dussh-14 sm ДЮСШ-14-Троєщина player play