pro-komandu-atlet-2004 Історія команди «Атлет-2004»

Історія нашої команди бере свій початок із 2010 року, коли з початком наступного навчального року наш тренер Гринчук Роман Миколайович провів набір першокласників до спеціалізованої школи №296. Саме на базі цієї школи в маленькому тісному залі ми й провели свій перший тренувальний рік. Звісно, з того часу наш склад команди суттєво змінився (на 90-95%), але без цієї першої сторінки історії не було б і її продовження. З приємною посмішкою на обличчі згадуються перші кроки: перший пас, перший удар, перший фінт, перший гол, перша пермога, перше розчарування та гра в футбол, яка була більше схожа на боротьбу 2 на 2, правда, не зрозуміло з ким, із суперником чи з м’ячем?;)))

За рік ми серйозно підросли: у футбольній майстерності було дуже багато позитивних зрушень, у школі місця нам стало малувато. Тренер це помітив, і так ми почали тренуватися в нашій справжній домівці, на базі СДЮШОР «Атлет».

2011-2012 навчальний рік для нас був дуже визначним: перший турнір, перша поїздка за кордон, до Угорщини, знакове об’єднання з ФК «Троєщина». Тоді було так незвично, бо ще вчора ми були принциповими суперниками, а наступного дня стали партнерами по команді, до нас приєдналися Олександр Григорович та Дмитро Юрійович, помічник тренера й тренер воротарів. Можна багато згадувати, але найважливішим є те, що саме тоді ми почали відчувати себе справжньою футбольною командою.

pro-komandu-atlet-2004-2 2013 рік – незабутній рік!!! Перший наш трофей – Кубок Дарниці 2013.

Перше чемпіонство, хоч і поза заліком, але чемпіонство!!! Ми стали найсильнішою командою Києва, пройшовши весь сезон без жодної поразки!!!

Незабутній і яскравий Fragaria Cup 2013 у місті Прешов, Словаччина, де ми зупинилися за крок від омріяних нагород, посівши 4 місце!!! І ще багато-багато яскравих і приємних подій!!!

Хоч 2013 рік і був вдалим та позитивним для нас, але ми віримо в те, що це лише старт, трамплін для майбутніх ще більших і яскравіших досягнень нашої улюбленої команди «Атлет-2004»!!! Ми продовжуємо рухатися вперед, незважаючи ні на що, тому що любимо футбол, маємо мрію, у нас є мета, а головне - ми справжня команда!!!

«Атлет», уперед!!!