vympel atlet 150x243Історія розвитку дитячого футболу в школі сягає в далекі 70-ті роки. 1970 року відбулося об’єднання дитячо-юнацьких команд МІСЬКВНО-2 та двох дорослих команд Колективу фізичної культури «Київського м’ясокомбінату», що в Дарницькому районі м. Києва. Це об`єднання й дало назву клубу «Дружба». Клуб очолили від МІСЬКВНО-2 тренер А. П. Камзолов, від колективу фізкультури -інструктор М. Н. Скорий.

1977 року для клубу «Дружба» збудовано спорткомплекс із ігровим залом 36х18 та футбольне поле з зеленим газоном.

Приблизно з середини 80-х років починається активний розвиток школи, її інфраструктури, кадрового складу та чисельності учнів. 1986 року директором спорткомплексу Васькевичем В. І. були запрошені до колективу спорткомплексу на посади тренерів із футболу колишні вихованці школи Філенко Е. В. та Нахабов С. В., котрі активно приєдналися до поставленої мети – здобути школі високий авторитет не тільки в Києві, але й у всьому українському футболі. 1988 року клуб «Дружба» виставляє на першість Києва команди в усіх вікових групах і відтоді є незмінним учасником усіх міських змагань та інших авторитетних турнірів для дітей різного віку.

14 квітня 2003 року за наказом №352 Головного управління з фізичної культурі та спорту клуб «Дружба» об’єднується зі школою «Атлет», утворивши єдину структуру – Спортивну дитячо-юнацьку школу олімпійського резерву «Атлет». Цього ж року СДЮШОР «Атлет» передаються спортивні комплекси по вул. Тростянецькій, 60 та по вул. Зрошувальній, 4-А. Це дає змогу залучити до школи велику кількість нових учнів, які люблять футбол і прагнуть навчитися азам спражньої майстерності цієї чудової гри.

15 липня 2006 року за ініціативи тренерів школи «Атлет» було прийнято рішення про створення Футбольного клубу «Атлет». Основна мета створення клубу - можливість надання випускникам футбольної школи «Атлет» змоги продовжувати вдосконалювати свою професійну майстерність. За період функціонування Футбольного клубу «Атлет» команда дорослих вийшла з Першої ліги Першості м. Києва до Вищої ліги. У Першості м. Києва (Вища ліга) ФК «Атлет» входить до п’ятірки кращих команд м. Києва. Найкращим досягеннням є завоювання бронзових (2011 рік) та срібних медалей (2008 рік), фіналіст Кубка м. Києва (2007 рік), володар Кубка В. Мунтяна (2008, 2010, 2011 роки).