Кожен гравець команди «Атлет-2004» повинен:

1. Бути дисциплінованим та відповідальним перед командою;

2. Бути охайним у побуті та чемним під час спілкування з усіма людьми;

3. Ставити на перше місце інтереси команди, а не свої власні;

4. Прислуховуватися до порад тренера;

5. Усім серцем любити футбол;

6. Гарно навчатися в школі;

7. Знати й розмовляти українською мовою;

8. Знати напям’ять гімн України (якщо ти українець);

9. Знати історію футбольної школи «Атлет» та дотримуватися її традицій;

10. Бути вдячним батькам за своє життя;

Норми поведінки футболістів

Гравці - це найважливіші учасники футбольної гри, вони збирають натовпи глядачів на стадіонах і біля екранів телевізорів, про них пишуть у газетах і журналах, їх обговорюють у інтернеті й під час телефонних розмов. Необхідно грати у футбол для задоволення, але також потрібно розуміти, щоб грати добре у футбол, необхідно дуже багато працювати. Щоб досягти успіху в футболі, необхідно розвинути в собі сувору дисципліну, і головне - повірити в свої сили.

У разі невиконання цих норм, футболіст не допускається до тренувального заняття або звільняється від нього на невизначений термін!!!

1. Футболіст не повинен спізнюватися на тренування, гру, зустріч. Якщо він не може організувати себе, тоді йому нічого робити в спорті. Якщо запізнення є неминучим, необхідно заздалегідь попередити тренера, але це не повинно повторюватися систематично.

2. Спортивна форма футболіста не повинна бути м'ятою, брудною й мати специфічні запахи. Форма складається з 3 частин (верх - футболка, гольф, куртка; середина - шорти, штани; низ – гетри). Крім одягу на футболістові не повинно бути ніяких сторонніх речей (прикраси можуть нести небезпеку для здоров'я), футболка заправлена в шорти або штани, гетри підтягнуті, під гетрами повинні бути щитки. Взуття має бути зручним, відповідати розміру ноги, підошва повинна відповідати покриттю майданчика, де проводиться тренування. Категорично забороняється що-небудь жувати під час тренування, їсти необхідно за 2 години до тренувального заняття (виключенням є фрукти).

На тренуванні в кожного повинні бути:

  • футбольний м'яч; 
  • ігрова домашня форма; 
  • ігрова виїзна форма; 
  • тренувальна форма; 

 

3. Під час тренувального заняття кожен повинен зосередитися виключно на футболі, чітко виконувати всі вказівки тренера, уважно слухати пояснення й зауваження на свою адресу, займатися тільки тим, що говорить тренер.

4. Коли тренер говорить, повинна бути повна тиша, тільки за таких умов можна засвоїти навчальний матеріал і почути всі його настанови.

5. Забороняється висловлювати невдоволення діями тренера, партнерів по команді, нецензурна лексика (мат). Необхідно поважати членів команди, тому що всі працюють на результат, досягають спільної мети.

6. Під час тренування гравець зобов'язаний повністю сконцентруватися на ньому, докладати максимум зусиль для виконання кожного тренувального елемента.

7. Під час гри заборонено висловлювати невдоволення роботою арбітрів матчу, тренерів своєї команди або команди суперника, нецензурно висловлюватися на адресу будь-кого з учасників матчу. Звертатися до судді за роз'ясненням ситуації може тільки тренер або капітан команди.

8. Необхідно завжди підтримувати партнерів по команді, навіть після нечіткого виконання того чи іншого технічного елемента, тому що гру не можна виграти самотужки!

9. Обов'язково повідомляти тренера про травми, забої, хвороби, проблемні ситуації в побуті та на тренуванні.

10. Якщо виникають суперечливі питання, обговорення їх здійснюється тільки між тренером і дитиною й тільки під час особистої зустрічі.

11. Футболіст зобов'язаний повністю володіти інформацією щодо тренувального процесу, уміти аналізувати свою роботу й намагатися знаходити рішення, щоб виправити проблемні моменти.