20' 58'
Першiсть м. Києва   17.04.2015 16:00
Вища лiга 1 тур   с.Щасливе

Звіт

Сьогодні наша перша команда стартувала у Чемпіонаті міста Києва. 17.04.2016 Атлет-1 зіграв матч першого туру Першості 2016 року. Дарницьке дербі: «Чемпіон-Дарниця» – «Атлет-1». На жаль, наші суперники сьогодні виявилися сильнішими та перемогли 2:0.

Матчі-дербі ніколи не бувають звичайними. Вони насичені особливою пристрастю та емоціями. Так і сьогодні вболівальники очікували справжнього видовища на футбольному полі. На початку матчу гравці команди суперників намагалися захопити ініціативу та забити швидкий м’яч. Попри те, що вони спромоглися провести кілька наступів, розпечатати ворота Ярослава Амроша на стартових хвилинах їм не вдалося.

Згодом атлетівці пришвидшилися та почали більш старанно грати у відборі м’яча. Це дало змогу проводити небезпечні атаки. Спочатку Ян Сліпченко класно подавав з правого кута, та воротар зіграв впевнено, забравши м’яча до рук. А згодом той же Ян Сліпченко розпочав атаку своєї команди, віддавши на Родіона Мазура. Той в один дотик переправив м’яча на нападника Ростислава Бабича, тим самим вивівши його на ударну позицію. На жаль, арбітр зафіксував положення поза грою у нашого форварда.

Свій перший гол «Чемпіон» забив на 20 хвилині зустрічі. Гравець суперників перевів м’яча на правий фланг, а там нападник отримав змогу вийти один на один. Він пробив повз Ярослава Амроша в дальній кут та влучив у стійку. Наші гравці оборонної ланки не зорієнтувалися та не вибили м’яча подалі, натомість суперник встиг на добивання. 1:0. Зрівнювати рахунок одразу міг Микола Гашук після прострілу у штрафний майданчик з лівого флангу. Микола лише трохи схибив, пробивши повз ліву стійку. До перерви рахунок лишився незмінний.

У другому таймі атлетівці прагнули відігратися, тож одразу почали проводити наступи на ворота суперників. Родіон Мазур запустив Ростислава Бабича, той перекинув голкіпера і, здавалося, переправив кулястого в сітку воріт, та м’яч підступно пройшов повз ліву стійку. Кількома хвилинами пізніше Ростислав Бабич заробив для своєї команди право на виконання 11-метрового удару. Емоції у всіх були на межі, тож перед пробиттям пенальті двоє забіяк, по одному з кожної команди, отримали червоні картки за неспортивну поведінку по відношенню один до одного. Лише після того Родіон Мазур зміг виконати 11-метровий. Та, на жаль, пробив не найкращим чином, і воротар зміг парирувати цей удар.

Намагаючись збільшити перевагу, «Чемпіон» знову кинувся в атаку. Суперник виконав навіс на партнера, котрий в один дотик намагався вразити ворота атлетівців. Але через видовищний суперсейв Ярослава Амроша здійснити свій задум він не зміг. Щоправда на 58 хвилині суперники все ж відзначилися: захисники не дограли з гравцем, і той скористався моментом сповна. Вийшовши на побачення з нашим воротарем, поцілив у ворота повз нього та зробив рахунок 2:0.

Вже в компенсований арбітром час був призначений пенальті у наші ворота. Але реалізувати його суперники не змогли – м’яч пройшов над поперечиною.

У підсумку, 0:2 – прикра поразка у дарницькому дербі, але ще більше вболівальників засмутила травма Богдана Калініченка, яку він отримав в моменті з призначенням пенальті. Бажаємо скорішого одужання та відновлення. Тим більше, що він сьогодні святкує День народження.

Вішати носа з приводу поразки ніхто не збирається – попереду ще багато поєдинків, у яких наші хлопці ще матимуть змогу проявити свої здібності та довести свій клас. Атлет, вперед!!!