Гаджимурадов 47'   49'
Першiсть м.Києва Арбитр 28.05.2015 17:45
Перша лiга 7 тур Куценко Андрій Вишгород

Звіт

Сьогодні, 28.05.2015, в рамках Чемпіонату міста Києва проведено матч сьомого туру Атлет-2 – Чайка. 1:1.

Виходячи на футбольне поле, атлетівці ще не підозрювали наскільки важкий матч їм доведеться зіграти. Але, як з’ясувалося вже в період гри, у Чайки був 10 гравець…арбітр сьогоднішнього поєдинку. Однак, про все по порядку.

Перший тайм коротко можна охарактеризувати так: непогана гра з боку наших хлопців. Можливо, вдавалося не все задумане та заплановане, однак атлетівці все ж виглядали солідно та намагалися грати першим номером. Основна боротьба точилася у центрі поля, жодна з команд не створила вкрай небезпечних епізодів. Але на останніх хвилинах першого тайму Чайка все ж полоскотала нерви вболівальникам Атлету. Гравець суперників пробивав з лівого флангу - на щастя, м’яч влучив у стійку.

А ось справжня «спека» почалася у другій двадцятип’ятихвилинці: вигадані аути та штрафні у бік воріт Атлету, жовті картки незрозуміло за що, які потім перетворяться у червоні – або коротко про суддю сьогоднішнього поєдинку. Некомпетентність, непрофесійність та явна упередженість арбітра Андрія Куценка не те, що засмутила вболівальників жовто-чорних, вона їх просто жахливо вразила.

Щоправда, приємним моментом у сьогоднішньому протистоянні стала надійність нашого голкіпера, Ярослава Амроша, котрий тягнув усі м’ячі. Так, вже за перші п’ять хвилин другого тайму Ярослав виконав два неймовірні сейви після ударів з вигаданих штрафних: одного разу вибив м’яча кулаками, а другого – відбив просто-таки «мертвого м’яча» з дев’ятки. Варто відзначити і активні атакувальні дії крайніх півзахисників, котрі вийшли на заміну: Філіпа Марша та Архипа Мулярчука. Шкода, але усі атаки та спроби вийти вперед закінчувалися невдачами через того ж таки арбітра. Але, на 40 хвилині протистояння верхова передача пройшла на Давіда Гаджимурадова, він нальоту обробив м’яча та другим дотиком перекинув голкіпера Чайки. 1:0. Радості вболівальників Атлету не було меж. Наша команда попри відверту упередженість з боку судді забила та повела у рахунку. Але арбітр не відступив від своїх початкових планів і вже за три хвилини вигадав черговий штрафний удар в бік воріт жовто-чорних, крім того, він не помітив очевидного офсайду одразу у двох гравців Чайки при виконанні цього штрафного та зарахував гол, який «забила» Чайка. 1:1 – суддя зрівняв рахунок протистояння, який і залишився незмінним до фінального свистку.

А у підсумку, п’ять вигаданих жовтих карток для атлетівців, 2 вилучення, до того ж одне пряме, сльози розпачу гравців Атлету, нерви вболівальників та нічия, яка сьогодні – справжня перемога. Хлопці проявили неймовірну силу духу та бійцівські якості, продемонстрували характер і просто довели, що вони найкращі. І нехай, і арбітру, і тренеру ФК Чайки, і усім батькам та гравцям Чайки буде соромно за цей матч, за цю НЕЗАСЛУЖЕНУ нічию. Попереду нас чекають важливі ігри, на які варто налаштуватися та у яких варто здобути переможні очки. Атлет, ми в вас віримо! Атлет, вперед, бо наші – Найкращі!!!