ЗАВЕРШЕНИЙ  
1 : 1
chayka
«Атлет-2»   «Чайка»
Гаджимурадов 47'   49'
Першiсть м.Києва Арбитр 28.05.2015 17:45
Перша лiга 7 тур Куценко Андрій Вишгород

 

Звіт

Сьогодні, 28.05.2015, в рамках Чемпіонату міста Києва проведено матч сьомого туру Атлет-2 – Чайка. 1:1.

Виходячи на футбольне поле, атлетівці ще не підозрювали наскільки важкий матч їм доведеться зіграти. Але, як з’ясувалося вже в період гри, у Чайки був 10 гравець…арбітр сьогоднішнього поєдинку. Однак, про все по порядку.

Перший тайм коротко можна охарактеризувати так: непогана гра з боку наших хлопців. Можливо, вдавалося не все задумане та заплановане, однак атлетівці все ж виглядали солідно та намагалися грати першим номером. Основна боротьба точилася у центрі поля, жодна з команд не створила вкрай небезпечних епізодів. Але на останніх хвилинах першого тайму Чайка все ж полоскотала нерви вболівальникам Атлету. Гравець суперників пробивав з лівого флангу - на щастя, м’яч влучив у стійку.

А ось справжня «спека» почалася у другій двадцятип’ятихвилинці: вигадані аути та штрафні у бік воріт Атлету, жовті картки незрозуміло за що, які потім перетворяться у червоні – або коротко про суддю сьогоднішнього поєдинку. Некомпетентність, непрофесійність та явна упередженість арбітра Андрія Куценка не те, що засмутила вболівальників жовто-чорних, вона їх просто жахливо вразила.

Щоправда, приємним моментом у сьогоднішньому протистоянні стала надійність нашого голкіпера, Ярослава Амроша, котрий тягнув усі м’ячі. Так, вже за перші п’ять хвилин другого тайму Ярослав виконав два неймовірні сейви після ударів з вигаданих штрафних: одного разу вибив м’яча кулаками, а другого – відбив просто-таки «мертвого м’яча» з дев’ятки. Варто відзначити і активні атакувальні дії крайніх півзахисників, котрі вийшли на заміну: Філіпа Марша та Архипа Мулярчука. Шкода, але усі атаки та спроби вийти вперед закінчувалися невдачами через того ж таки арбітра. Але, на 40 хвилині протистояння верхова передача пройшла на Давіда Гаджимурадова, він нальоту обробив м’яча та другим дотиком перекинув голкіпера Чайки. 1:0. Радості вболівальників Атлету не було меж. Наша команда попри відверту упередженість з боку судді забила та повела у рахунку. Але арбітр не відступив від своїх початкових планів і вже за три хвилини вигадав черговий штрафний удар в бік воріт жовто-чорних, крім того, він не помітив очевидного офсайду одразу у двох гравців Чайки при виконанні цього штрафного та зарахував гол, який «забила» Чайка. 1:1 – суддя зрівняв рахунок протистояння, який і залишився незмінним до фінального свистку.

А у підсумку, п’ять вигаданих жовтих карток для атлетівців, 2 вилучення, до того ж одне пряме, сльози розпачу гравців Атлету, нерви вболівальників та нічия, яка сьогодні – справжня перемога. Хлопці проявили неймовірну силу духу та бійцівські якості, продемонстрували характер і просто довели, що вони найкращі. І нехай, і арбітру, і тренеру ФК Чайки, і усім батькам та гравцям Чайки буде соромно за цей матч, за цю НЕЗАСЛУЖЕНУ нічию. Попереду нас чекають важливі ігри, на які варто налаштуватися та у яких варто здобути переможні очки. Атлет, ми в вас віримо! Атлет, вперед, бо наші – Найкращі!!!

Suzanna Z

Протокол

Атлет-2
 
Чайка
1 Амрош Ярослав yells 33'  yell reds 50+3
2 Саченко Андрій yells 48'
8 Тесленко Микита  
24 Ключка Олександр  
6 Ящук Валентин  
20 Мамоян Маміко yells 13'
44 Разумов Роман  
21 Ткаченко Микита  
33 Гаджимурадов Давід goals 47'  yells 47'
88 Святохін Владислав  
35 Тімін Костянтин  
25 Мулярчук Архип yells 42'  yell reds 50+2
5 Марш Філіп  
22 Рибак Ярослав  
19 Дмитрів Владислав  
99 Разумов Кирило   
 
 
 
    goals 49'
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

11 Коментарі | Додати коментар
Завантажити Попередні Коментарі
 • И Кирила Разумова №99

  Подобається 0 Short URL:
 • как красиво-то, а!

  Подобається 1 Short URL:
 • Так вот он, оказывается, в чем секрет "успешного" выступления нынешней Чайки. Помнится мне, в прошлом году у них был другой тренер. А в этом году в тренере Чайки узнался тренер прошлогодней Едности. Тренер, за которым тянется целый шлейф договорняков и скандалов. Нужно у нас на сайте создать что-то типа стены позора и вносить туда таких вот псевдо-тренеров и псевдо-судей.
  Судя по всему, схема до банальности проста: папа-спонсор, неудачник-тренер, ну и грязный судья. В итоге имеем пародию футбольного матча вроде сегодняшнего. Такой гнойник нужно только выдавливать и выдавливать всем вместе, нашими свидетельствами и комментариями. Очень жалею, что нет видео матча. Чайка-2004 себя полностью дискредитировала, как и Едность в прошлом году. Очень жаль, хороший ведь был клуб. Неужели родителям Чайки приятно наблюдать за таким вот ростом своей команды под предводительством супер-тренера???

  Подобається 5 Short URL:
 • Поддерживаю,доске позора-быть!
  Сюзанна,как всегда-молодец!
  Спасибо Роману Николаевичу за слова поддержки детям после игры,им стало легче.

  Подобається 7 Short URL:
 • Ну что сказать? Такой подлости и такой продажности судьи я ещё не видел. И поэтому поводу хочу обратиться к родителям ребят из Чайки-Едности? Думаю, что наш сайт просматривают и они.
  Неужели вы не понимаете, что в таких ситуациях главными пострадавшими являются ваши дети? Наши станут только сильнее, а ваши с каждой такой игрой будут привыкать к мысли, что выиграть они могут только с помощью таких вот недоарбитров. Ладно судья-подлец и взяточник, ладно тренер самовлюбленный идиот, который вместо того, чтобы учить детей играть в футбол, учит тому, что игру можно купить, но Вы, родители, Вам не страшно за своих детей? Кем они вырастут? Ведь все знают и видят как проходят Ваши игры. Вы действительно получаете удовольствие от очков, заработанных таким способом. Гоните такого "тренера" и такого папу-спонсора подкупов судей взашей. Вы уничтожает в своих детях доброе начало. Может это высокопарно, но карма своё находит. Все в этой жизни аукнется. Живите по совести. То, что сегодня было в Вышгороде - это стыд и позорище лично каждого из вас.

  Подобається 6 Short URL:
 • Скрин со страницы нашего чудо-арбитра ВКонтакте http://vk.com/id204277078

  Какие правильные жизненные позиции...
  Ко всем "достижениям" можно смело добавить еще одно - ЛИЦЕМЕР

  Вкладення :
  Подобається 0 Short URL:
 • Сюзанна ещё забыла написать про игру рукой в своей штрафной площадке защитника Чайки. И про то как на это отреагировал коммунист по убеждениям андрей куценко (именно с маленькой буквы). Человек, который выделяет честность и справедливость как основные человеческие добродетели просто тупо любит деньги. А родители игроков Чайки судя по поведению некоторых защитников человека Есаи сока в принципе не знают что такое честь и достоинство.

  Подобається 0 Short URL:
 • * человека-свистка

  Подобається 0 Short URL:
 • А еще был свободный удар от наших ворот который по "настоятельной" просьбе тренера Чайки горе коммунист заменил на угловой не в пользу Атлета, изменив тем самым свое решение принятое ранее.

  Подобається 0 Short URL:
 • Еще и сутки не прошли,а уже 300 просмотров,какие мы популярные;)

  Подобається 0 Short URL:

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0
Your comments are subjected to administrator's moderation.