kubok priazovja 320x240У м.Маріуполь відбувся міжнародний турнір "Кубок Приазов'я 2014", у якому взяли участь 2 наші команди: Атлет-1 і Атлет-2.

Підсумкове розташування команд:

1. «Азовсталь» (Маріуполь)
2. «Атлет-1» (Київ) 
3. «Іллічівець» (Маріуполь) 
4. «Атлет-2» (Київ) 
5. «Металург» (Донецьк) 
6. «Фортуна» (Київ) 
7. «СДЮШОР» (Орел) 
8. «Азовець» (Маріуполь)


 

Результаты + Відеоbullet arrow down

Група А
 
Група Б
  Команда I О
1  Іллічівець (Маріуполь) 3 9
2  Атлет-2 (Київ) 3 4
3  Фортуна (Київ) 3 3
4  СДЮШОР (Орел) 3 1
 
  Команда I О
1  Азовсталь (Маріуполь) 3 9
2  Атлет-1 (Київ) 3 4
3  Металург (Донецьк) 3 4
4  Азовець (Маріуполь) 3 0

 

13 січня 2014  10:00
Кубок Приазов'я 2014
Група А
1 СДЮШОР (Орел)  russian federation 1 : 6 fortuna sm  Фортуна (Київ)  
13 січня 2014  11:00
Кубок Приазов'я 2014
Група Б
2 Азовсталь (Маріуполь)  azovstal sm 13 : 1 azovec sm  Азовець (Маріуполь)  
13 січня 2014  12:00
Кубок Приазов'я 2014
Група Б
3 Металург (Донецьк)  metalurg-donetsk sm 0 : 0 atlet sm  Атлет-1 (Київ) player play
13 січня 2014  13:00
Кубок Приазов'я 2014
Група А
4 Іллічівець (Маріуполь)  Illichivets sm 2 : 0 atlet sm  Атлет-2 (Київ) player play
14 січня 2014  10:00
Кубок Приазов'я 2014
Група Б
5 СДЮШОР (Орел)  russian federation 1 : 1 atlet sm  Атлет-2 (Київ) player play
14 січня 2014  11:00
Кубок Приазов'я 2014
Група А
6 Атлет-1 (Київ)  atlet sm 2 : 3 azovstal sm  Азовсталь (Маріуполь) player play
14 січня 2014  12:00
Кубок Приазов'я 2014
Група А
7 Азовець (Маріуполь)  azovec sm 0 : 6 metalurg-donetsk sm  Металург (Донецьк)  
14 січня 2014  13:00
Кубок Приазов'я 2014
Група Б
8 Фортуна (Київ)  fortuna sm 1 : 6 Illichivets sm  Іллічівець (Маріуполь)  
15 січня 2014  12:00
Кубок Приазов'я 2014
Група Б
9 Азовсталь (Маріуполь)  azovstal sm 4 : 0 metalurg-donetsk sm  Металург (Донецьк)  
15 січня 2014  12:00
Кубок Приазов'я 2014
Група Б
10 Азовець (Маріуполь)  azovec sm 0 : 10 atlet sm  Атлет-1 (Київ) player play
15 січня 2014  13:00
Кубок Приазов'я 2014
Група А
11 Іллічівець (Маріуполь)  Illichivets sm 5 : 0 russian federation  СДЮШОР (Орел)  
15 січня 2014  13:00
Кубок Приазов'я 2014
Група А
12 Атлет-2 (Київ)  atlet sm 3 : 2 fortuna sm  Фортуна (Київ) player play
16 січня 2014  11:00
Кубок Приазов'я 2014
 Півфінал
13 Іллічівець (Маріуполь)  Illichivets sm 0 : 3 atlet sm  Атлет-1 (Київ) player play
16 січня 2014  10:00
Кубок Приазов'я 2014
Півфінал
14 Азовсталь (Маріуполь)  azovstal sm 7 : 0 atlet  Атлет-2 (Київ) player play
16 січня 2014  11:00
Кубок Приазов'я 2014
Матч за 5-8 місце
15 Фортуна (Київ)  fortuna sm 3 : 0 azovec sm  Азовець (Маріуполь)  
16 січня 2014  10:00
Кубок Приазов'я 2014
Матч за 5-8 місце
16 Металург (Донецьк)  metalurg-donetsk sm 11 : 1 russian federation  СДЮШОР (Орел)  
17 січня 2014  
Кубок Приазов'я 2014
Матч за 7 місце
17 Азовець (Маріуполь)  azovec sm 1 : 8 russian federation  СДЮШОР (Орел)  
17 січня 2014  
Кубок Приазов'я 2014
Матч за 5 місце
18 Фортуна (Київ)  fortuna sm 0 : 6 metalurg-donetsk sm  Металург (Донецьк)  
17 січня 2014  12:00
Кубок Приазов'я 2014
Матч за 3 місце
19 Іллічівець (Маріуполь)  Illichivets sm 5 : 0 atlet sm  Атлет-2 (Київ) player play
17 січня 2014  13:00
Кубок Приазов'я 2014
Фінал
20 Атлет-1 (Київ)  atlet sm 0 : 1 azovstal sm  Азовсталь (Маріуполь) player play

 

  • Коментарі не знайдено

Залиште ваші коментарі

Post comment as a guest

0
Your comments are subjected to administrator's moderation.